איך אינסטגרם סטורי מסייע לכם להגיע לכמות עוקבים גדולה יותר בחשבון שלכם?

אינסטגרם סטורי הוא אחד הכלים השימושיים ביותר של מערכת אינסטגרם, ויש לו מקום חשוב מאוד בדרך להפוך את החשבון שלכם לחשבון מוביל ומקצועי.

הסטורי של אינסטגרם הינו כלים אשר מאפשר לכם להעלות פרסומים שנשארים 24 שעות ולאחר מכן נעלמים (אם תרצו, תוכלו לשמור אותם בקיר שלכם בהיילייט), כך שהעוקבים שלכם נחשפים למידע עדכני ורצוף.

סטורי מקבל הרבה יותר חשיפה מפוסטים של הפיד, ויש בו הרבה מאוד יתרונות חשובים אשר יכולים להפוך את חשבון האינסטגרם שלכם להרבה יותר מוביל ומבוקש ומבצעים גיוס עוקבים באינסטגרם נכון. איך עושים את זה נכון? קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

להפוך את הצפיות בסטורי לעוקבים

באמצעות אינסטגרם סטורי אתם יכולים להפוך את הצפיות בסטורי שלכם לעוקבים חדשים, אם תעשו את זה נכון. הסטורי צריך להיות משהו שמשקף את החיים שלכם, או את המוצר או השירות אותו אתם מציעים, אבל בצורה מעניינת. לעומת תמונות פיד אשר צריכות להיות ערוכות בקפידה רבה מאוד ומהוקצעות, הסטורי יכול להיות הרבה יותר פשוט והוא מקבל ככה הרבה יותר תהודה.

בעידן בו אנו חיים, עידן בו רבים חיים סביב הרשתות החברתיות, הסטורי מאפשר לעוקבים לדעת יותר על בעל החשבון, בין אם זו אישיות מוכרת ובין אם זהו בית עסק, ואם הסטורי יהיה מעניין – הם יעקבו כדי לא לפספס שום דבר חדש.

חשיפה גבוהה יותר

סטורי מקבל חשיפה הרבה יותר גבוהה גם מאנשים שהם לא עוקבים שלכם, במידה והחשבון מוגדר כציבורי כמובן. החשיפה הגבוהה הזו יכולה להוביל לעוקבים חדשים רבים אל החשבון שלכם, ויכולה להפוך אותו למוביל ומוכר. אם תקחו את כל כוכבי הרשת המוכרים, אלו שהתגלו רק באמצעות האינסטגרם שלהם, הם יספרו לכם כי הכלי המרכזי אשר ברגע שהם התחילו להשקיע בו התחילה לגדול משמעותית כמות העוקבים שלהם הוא הסטורי של אינסטגרם.  ואם גם אתם רוצים להעלות את כמות העוקבים בחשבון שלכם, זו הדרך עבורכם.