אפליקציה שמעלה לייקים באינסטגרם בלי לפגוע באלגוריתמים של קידום באינטרנט

אינסטגרם הוא אחד מערוצי המדיה החשובים באינטרנט, ויש שיאמרו כי הוא ממש מהווה פלטפורמת קידום מרכזית. ככל שהרשת החברתית שמה דגש יותר נרחב על תמונות וסרטונים, כך היא יותר ויראלית, ובאינסטגרם זה לא רק קורה, אלא זה הדבר היחיד שקיים: לא ניתן לכתוב פוסט, מאמר דעה או נייר עמדה ללא צירוף תמונה, אנימציה או סרטון. כל אחד שיש לו פייסבוק יכול פתוח חשבון אינסטגרם ולשייך אותו אליו או לעמוד העבודה שלו (עמוד לייקים). הקידום של אותו פרופיל אינסטגרם הוא כבר סיפור אחר, שונה מהותית מהקידום בפייסבוק, ובשביל זה אנחנו כאן בשבילכם.

קידום פרופיל באינסטגרם מתחיל בהפכיתו לרווי המרות

המרות הן פעולות שמשאירות עקבות לפיהן מישהו ביקר בפרופיל שלכם והתרשם: לייקים, קומנטים וביקורות. כמובן שהפרמטר המרשים ביותר הוא הלייקים כי זה משהו שניתן לראות מיד איך שמסתכלים על פוסט מסוים, ובכך ניתן לנבא אם הוא מעניין, שווה עיון או לא. אפליקציה שמעלה לייקים באינסטגרם היא מוצר שאנחנו מספקים עבורכם. בשונה מהאפליקציות של המתחרים, הן לא מבוססות על בוטים ולא על אוואטרים אלא עם משתמשים אמיתיים שבאמת סוג הפעילות שלכם הוא שמעניין אותם. האנשים יאותרו באמצעות שימוש באלגוריתמיקה שפיתחנו והם יהוו מקור לייקים אמיתי ובלתי תלוי. ממש כמו שעובד שירות המודעות של פייסבוק, רק יותר בתחכום ובמהירות גבוהה ביותר ביחס ליום הרישום הראשון לשורותינו.

כשהפרופיל עמוס, אתם מרוויחים

פרופיל עמוס הוא פרולים שלא רק שיש בו הרבה תוכן, בכל פריט יש המוני המרות, החל מקומנטים ועד לייקים וריאקציות שונות. אפליקציית לייקים באינסטגרם היא כלי קידומי מן המעלה הראשונה אשר יהפוך את פרופיל האינסטגרם שלכם לחשוף בעיני רבים, למעניין בעיני החומר האנושי שאתם מבקשים להתקרב אליו וחשוב מכל אלה, לפרופיל שעוד לפני שנכנסים אליו מבינים שיש בו עוצמה ודברים שכדאי לרבים לראות ולא לפספס. באמצעות אפליקציה שמעלה לייקים באינסטגרם, אי-כניסה לפרופיל שלכם יתפרש כפספוס, לא פחות. לכן, מאד חשוב להשתמש בה כדי להפוך את דף האינסטגרם שלכם לאחד ממוקדי העניין המשמעותיים ביותר ברשת האינטרנט בישראל ובפרט בקרב אנשי הנישה העסקית או המקצועית בה אתם עוסקים.