קידום מכירות באינסטגרם

אינסטגרם היא פלטפורמה חברתית המשתמשת לשיתוף תמונות ותוכן ויזואלי.

עסקים רבים למדו להשתמש בכוח של האינסטגרם לקידום מכירות ומבצעים ללקוחות פוטנציאליים רבים.

איך עושים קידום מכירות באינסטגרם?

ראשית עליכם לפתוח חשבון עסקי בפייסבוק היות והרשת החברתית אינסטגרם בבעלותם והפרסום הממומן בה מתבצע דרך מערכת הפרסום של פייסבוק.

תוכלו גם לפתוח דף עסקי באינסטגרם ולקדם בצורה אורגנית את המוצרים שלכם.

הכל מתחיל בניהול נכון של העמוד שלכם

קודם כל – יש לבצע הפרדה בין חשבון עסקי לבין חשבון אישי. קידום מכירות באינסטגרם ניתן לבצע גם בחשבון עסקי וגם פרטי, אך הניהול שלו הוא שונה.

כאשר מנהלים חשבון עסקי, מתייחסים לעסק ומבצעים שיווק עסקי, אך כאשר החשבון הוא פרטי אשר המטרה שלו הינה קידום מכירות באינסטגרם, מתייחסים לשיווק יותר בפן האישי.

 

אורגני או ממומן?

חשבון אינסטגרם ניתן לקדם גם באופן אורגני וגם באופן ממומן לצורך גיוס עוקבים באינסטגרם. כאשר מדובר בחשבון בתחילת דרכו, הקידום הממומן, בין אם דרך המערכות של אינסטגרם ובין אם דרך מערכות חיצוניות אחרות, יכול להיות מהותי מאוד ולהקפיץ משמעותית את הערך של העמוד כך שיהיה ניתן לבצע דרכו קידום מכירות באינסטגרם בצורה הרבה יותר טובה והרבה יותר יעילה ולהגיע אל היעדים של קידום המכירות שלכם בזמן הקצר ביותר.

 

אל מי פונים?

אם אתם רוצים לבצע קידום מכירות באינסטגרם ולהגיע אל היעדים הטובים ביותר, ולקדם את המכירות שלכם בשיעורים משמעותיים מאוד, פנו אלינו עוד היום ונשמח לסייע לכם לבנות את התכנית המתאימה ביותר עבורכם ולהוביל אתכם להצלחה.